Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Intercooler Style | Front Mount Air to Air Bar & Plate |
| Intercooler Core | 25in L 12in H 3.5in W |
| Intercooler Inlet/Outlet | 3in |
| Radiator Core | 20.5in L x 9.5in H x 3in Thick |
| Radiator Inlet/outlet | 32mm/1.26in |
| Note | Radiator Fans Included |
| Note | Will not fit K24Z and K20C. For use with a 2002-2006 Acura RSX Type S OEM Style Thermostat. |
| Color | Black |
| Hose Color | Black |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.