Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Position | Front |
| Brake Rotor | 10.32x0.83 2-Piece Drilled & Slotted Vented |
| Brake Rotor Material | Iron Alloy / Black Electro Coat |
| Brake Caliper | Red 4 Piston |
| Note | Fits OE Factory Spindles with 4 lug 262mm OE Rotor |
| Position | Front Pair |
| Brake Rotor Type | Sport |
| Position | Front Right |
| Brake Rotor | 1-Piece Drilled & Slotted |
| Brake Rotor Coating | Black Electro Coat |
| Brake Rotor Type | Sport |
| Position | Front Left |
| Brake Rotor | 1-Piece Drilled & Slotted |
| Brake Rotor Coating | Black Electro Coat |
| Position | Front Pair |
| Position | Front Pair |
| Position | Front |
| Brake Caliper | Red 4 Piston |
| Position | Front |
| Brake Caliper | Black 4 Piston |
| Position | Front |
| Brake Rotor | 12.19 inx0.81 inch 2-Piece Plain Vented Straight 32 Vane |
| Brake Rotor Material | Iron Alloy / Plain |
| Brake Caliper | Red 6 Piston |
| Note | Fits OE Factory Spindles with 4 lug 262mm OE Rotor |
| Position | Front |
| Brake Rotor | 12.19 inx0.81 inch 2-Piece Drilled & Slotted Vented Straight 32 Vane |
| Brake Rotor Material | Iron Alloy / Black Electro Coat |
| Brake Caliper | Black 6 Piston |
| Note | Fits OE Factory Spindles with 4 lug 262mm OE Rotor |
| Brake Rotor Type | Talon |
| Position | Front Pair |
| Brake Rotor | 10.31in 1-Piece Drilled & Slotted |
| Brake Rotor Coating | Magni Coating |
| Position | Front or Rear |
| Caliper Body | Forged DPHA Lug Mount 4 Piston |
| Color | Red Powder Coat |
| Piston Bore | 1.62 inch |
| Total Piston Area | 4.12 inch |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.