Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Chassis | Miata NA 90-93 |
| Engine | B6 1.6L DOHC |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Durometer | 60A |
| Chassis | Miata NA 90-93 |
| Engine | B6 1.6L DOHC |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Durometer | 75A |
| Chassis | Miata NA 90-93 |
| Engine | B6 1.6L DOHC |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Durometer | 95A |
| Chassis | Miata NA 90-93 |
| Engine | B6 1.6L DOHC |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Durometer | 85A |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.