Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Color | Black/Green |
| Note | 1.5 Bar |
| Color | Black/Green |
| Note | 1.3 Bar |
| Color | Black/Green |
| Note | 1.1 Bar |
| Hose Color | Black |
| Hose Color | Blue |
| Hose Color | Blue |
| Radiator Overall | 26.20in L x 17.20in H x 2.55in W |
| Core | 22.17in L x 12.80in H x 2.05in Thick |
| Inlet/Outlet | 1.25in |
| Row Quantity | 2 |
| Hose Color | Black |
| Core | 25.50in L x 12.50in H x 1.42in Thick |
| Inlet/Outlet | 32mm/1.26in |
| Material | Aluminum |
| Note | Only for Manual Transmission |
| Tank Color | Black |
| Line Color | Black |
| Note | Not compatible with the factory OEM air intake box. |
| Tank Color | Black |
| Line Color | Black |
| Note | Not compatible with the factory OEM air intake box. |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.