Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Brake Rotor Type | RK OE Style |
| Position | Front Pair |
| Brake Rotor | 313mm 1-Piece Plain |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | 3GD Sport |
| Position | Front Pair |
| Brake Rotor | 297mm 1-Piece Dimpled & Slotted |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | 3GD Sport |
| Position | Rear Pair |
| Brake Rotor | 284mm 1-Piece Dimpled & Slotted |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | RK OE Style |
| Position | Rear Pair |
| Brake Rotor | 295mm 1-Piece Plain |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | RK OE Style |
| Position | Front Pair |
| Brake Rotor | 297mm 1-Piece Plain |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | RK OE Style |
| Position | Rear Pair |
| Brake Rotor | 284mm 1-Piece Plain |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | 3GD Sport |
| Position | Rear Pair |
| Brake Rotor | 295mm 1-Piece Dimpled & Slotted |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | 3GD Sport |
| Position | Front Pair |
| Brake Rotor | 313mm 1-Piece Dimpled & Slotted |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.