Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Injector CC | 1335cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Plug and Pins |
| Injector Inlet Size | 14mm |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Note | For use with 20-0457 Radium Fuel Rail |
| Est. Ethanol Rating | 587.4 HP |
| Est. Gasoline Rating | 907.8 HP |
| Injector CC | 740cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Plug and Play |
| Injector Inlet Size | Side-Feed Injector |
| Est. Ethanol Rating | 325.6 HP |
| Est. Gasoline Rating | 503.2 HP |
| Injector CC | 1065cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Plug and Pins |
| Injector Inlet Size | 14mm |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Note | For use with 20-0457 Radium Fuel Rail |
| Est. Ethanol Rating | 468.6 HP |
| Est. Gasoline Rating | 724.2 HP |
| Injector CC | 550cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Plug and Play |
| Injector Inlet Size | Side-Feed Injector |
| Est. Ethanol Rating | 242 HP |
| Est. Gasoline Rating | 374 HP |
| Injector CC | 370cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Plug and Play |
| Injector Inlet Size | Side-Feed Injector |
| Est. Ethanol Rating | 162.8 HP |
| Est. Gasoline Rating | 251.6 HP |
| Injector CC | 270cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Plug and Play |
| Injector Inlet Size | Side-Feed Injector |
| Est. Ethanol Rating | 118.8 HP |
| Est. Gasoline Rating | 183.6 HP |
| Injector CC | 2600cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Plug and Pins |
| Injector Inlet Size | 14mm |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Est. Ethanol Rating | 1144 HP |
| Est. Gasoline Rating | 1768 HP |
| Injector CC | 950cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Pigtails |
| Injector Inlet Size | Side-Feed Injector |
| Est. Ethanol Rating | 418 HP |
| Est. Gasoline Rating | 646 HP |
| Injector CC | 750cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Plug and Play |
| Injector Inlet Size | Side-Feed Injector |
| Est. Ethanol Rating | 330 HP |
| Est. Gasoline Rating | 510 HP |
| Injector CC | 1728cc |
| Impedance | High |
| Injector Harness | Plug and Pins |
| Injector Inlet Size | 14mm |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Note | For use with 20-0457 Radium Fuel Rail |
| Est. Ethanol Rating | 759 HP |
| Est. Gasoline Rating | 1173 HP |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.