Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Hose Color | Black |
| Hose Color | Black |
| Hose Color | Black |
| Radiator Overall | 28.00in L x 19.80in H x 1.92in W |
| Core | 27.08in L x 14.37in H x 1.42in Thick |
| Inlet/Outlet | 1.4in |
| Row Quantity | 2 |
| Radiator Overall | 28.00in L x 14.00in H x 2.00in W |
| Core | 27.00in L x 13.75in H x 1.50in Thick |
| Inlet/Outlet | 35.5mm/1.4in |
| Row Quantity | 2 |
| Radiator Overall | 29.50in L x 20.50in H x 2.50in W |
| Core | 28.50in L x 15.50in H x 1.50in Thick |
| Inlet/Outlet | 35.5mm/1.4in |
| Row Quantity | 2 |
| Hose Color | Red |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.