Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Flywheel Material | Steel |
| Product Weight | 17.1 lb |
| Weight | 18.65 lbs |
| Flywheel Material | Steel |
| Note | Â 3.5LÂ |
| Weight | 13.89 lbs |
| Flywheel Material | Steel |
| Note | Â 3.5LÂ |
| Fylwheel Material | Steel |
| Flywheel Material | Steel |
| Product Weight | 13.3 lb |
| Fylwheel Material | Aluminum |
| Fylwheel Material | Aluminum |
| Fylwheel Material | Aluminum |
| Flywheel Material | Steel |
| Product Weight | 19.6 lb |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.