Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Fuel Rail Inlet | 8 AN ORB Female |
| Fuel Rail Outlet | 8 AN ORB Female |
| Fuel Rail Color | Black |
| Fuel Injector Height | OEM Subaru/48mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 11mm |
| Note | For 2007-2021 STi and 2002-2014 WRX |
| Fuel Rail Inlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Outlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Color | Red |
| Fuel Rail Bore | 11/16 inch |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 11mm |
| Note | For 2004-2006 STi and 2005-2006 Legacy GT |
| Fuel Rail Inlet | 8 AN Male |
| Fuel Rail Outlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Color | Red |
| Fuel Rail Bore | 11/16 inch |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 11mm |
| Note | For 2004-2006 STi and 2005-2006 Legacy GT |
| Fuel Rail Inlet | 8 AN Male |
| Fuel Rail Outlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Color | Black |
| Fuel Rail Bore | 11/16 inch |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 11mm |
| Note | For 2004-2006 STi and 2005-2006 Legacy GT |
| Fuel Rail Inlet | 8 AN Male |
| Fuel Rail Outlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Color | Blue |
| Fuel Rail Bore | 11/16 inch |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 11mm |
| Note | For 2004-2006 STi and 2005-2006 Legacy GT |
| Fuel Rail Inlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Outlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Color | Black |
| Fuel Rail Bore | 11/16 inch |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 11mm |
| Note | For 2004-2006 STi and 2005-2006 Legacy GT |
| Fuel Rail Inlet | 8 AN ORB Female |
| Fuel Rail Outlet | 8 AN ORB Female |
| Fuel Rail Color | Black |
| Fuel Injector Height | 34mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 14mm |
| Note | 2004-2006 STI and 2005-2006 Legacy GT |
| Fuel Rail Inlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Outlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Color | Blue |
| Fuel Rail Bore | 11/16 inch |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 11mm |
| Note | For 2004-2006 STi and 2005-2006 Legacy GT |
| Note | Not compatible with 20-0499 fuel rails. |
| Fuel Rail Inlet | 10 AN ORB Female |
| Fuel Rail Outlet | 10 AN ORB Female |
| Fuel Rail Color | Black |
| Fuel Rail Bore | |
| Primary Fuel Injector Height | 60mm |
| Secondary Fuel Injector Height | 34mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 14mm |
| Note | Use w/ 20-0489-01 20-0489-00 for 04-20 STi and 02-14 WRX |
| Fuel Rail Inlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Outlet | 6 AN Male |
| Fuel Rail Color | Blue |
| Note | For 2004-2006 STi |
| Fuel Rail Inlet | 8 AN ORB Female |
| Fuel Rail Outlet | 8 AN ORB Female |
| Fuel Rail Color | Red |
| Fuel Rail Bore | 5/8 inch |
| Fuel Injector Height | 48mm |
| Fuel Injector Inlet Size | 11mm |
| Note | For 2007-2021 STi and 2002-2014 WRX |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.