Not sure about a purchase?
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.
| Position | Front Pair |
| Brake Rotor Type | Sport |
| Position | Front Left |
| Brake Rotor | 1-Piece Drilled & Slotted |
| Brake Rotor Coating | Black Electro Coat |
| Brake Rotor Type | Sport |
| Position | Rear Left |
| Brake Rotor | 1-Piece Drilled |
| Brake Rotor Coating | Black Electro Coat |
| Brake System Type | Brembo GT-R Systems |
| Position | Rear |
| Brake Rotor | 345mmx28mm 2-Piece Drilled Vented Curved 48 Vane |
| Brake Rotor Material | Advanced High Carbon Alloy / Corrosion Resistant Plating |
| Brake Caliper | Nickel Plated 4 Piston |
| Brake System Type | Brembo GT-R Systems |
| Position | Rear |
| Brake Rotor | 345mmx28mm 2-Piece Slotted Vented Curved 48 Vane |
| Brake Rotor Material | Advanced High Carbon Alloy / Corrosion Resistant Plating |
| Brake Caliper | Nickel Plated 4 Piston |
| Brake System Type | Brembo GT Systems |
| Position | Rear |
| Brake Rotor | 345mmx28mm 2-Piece Slotted Vented Curved 48 Vane |
| Brake Rotor Material | Advanced High Carbon Alloy / Corrosion Resistant Plating |
| Brake Caliper | Silver 4 Piston |
| Brake System Type | Brembo GT Systems |
| Position | Rear |
| Brake Rotor | 345mmx28mm 2-Piece Slotted Vented Curved 48 Vane |
| Brake Rotor Material | Advanced High Carbon Alloy / Corrosion Resistant Plating |
| Brake Caliper | Red 4 Piston |
| Brake Rotor Type | USR Sport |
| Position | Front Pair |
| Brake Rotor | 325mm 1-Piece Slotted |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | USR Sport |
| Position | Rear Pair |
| Brake Rotor | 316mm 1-Piece Slotted |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | BSD Sport |
| Position | Rear Pair |
| Brake Rotor | 316mm 1-Piece Slotted |
| Brake Rotor Coating | Silver Grey Geomet Coated |
| Brake Rotor Type | T3 5000 Series |
| Position | Front |
| Brake Rotor | 2-Piece Slotted |
Contact us at any of our channels and get inmediate help before making decisions.